İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SİVAS
Sivas Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Haberler

Kurumumuz Arama Kurtarma KBRN Ekibi Tarafından Kurumumuz personeline KBRN Eğitimi verildi. 16 Ocak 2018
foto
Kurumumuz KBRN Ekibi tarafından 16.01.2018 tarihinde Kurumumuz personeline hizmet içi eğitim kapsamında KBRN ( Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer ) tehditler ve korunma yolları konularında bilgilendirme eğitimi verilmiştir.
[Devamı]
GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE AFET EĞİTİMİ 12 Ocak 2018
foto
Emniyet Genel Müdürlüğü ilimizdeki tüm Özel Güvenlik Görevlilerini eğitime aldı.5 gün süren bu eğitimde ,Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce ,İlimizde görev yapan 2200 Özel Güvenlik Görevlisine ,Afet Bilinci Eğitimi verildi.
[Devamı]
OKULLARDA '' AFETE HAZIR TÜRKİYE'' PROJESİ KAPSAMINDA TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR ... 12 Ocak 2018
foto
Rauf ORBAY İlköğretim Okulunda düzenlenen '' AFETE HAZIR TÜRKİYE'' PROJESİ KAPSAMINDA TEMEL AFET BİLİNCİ eğitimine İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ'de katıldı.
[Devamı]
Müdürlüğümüze Ziyaret ... 09 Ocak 2018
foto
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tanzer ERDEM ile Sivas Ticaret İl Müdürü Selim BAŞ İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz.
[Devamı]
Müdürlüğümüze Ziyaret ... 28 Aralık 2017
foto
Sivas Yıldızeli İlçe Kaymakamı Sayın Yusuf CANKATAR İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz.
[Devamı]
İl Müdürlüğümüz tarafından 6 İlçe Kaymakamlığına Kumanya dağıtımı yapıldı. 25 Aralık 2017
foto
İlimizin coğrafi konumu düşünülerek Kış aylarında yoğun kar yağışının yaşandığı bölgelerde Mahsur kalan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek için 6 İlçe Kaymakamlığına ( Zara , İmranlı, Ulaş, Kangal, Yıldızeli, Gürün ) 513 Adet Acil Yardım Kumanyası İl Müdürlüğümüz tarafından teslim edilmiştir.
[Devamı]
SİVAS İLİ YABANCILAR KOMİSYONU 11. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 14 Aralık 2017
foto
İlimizde misafir edilen Yabancılar ile ilgili oluşturulan Yabancılar Komisyonu Onbirinci toplantısını Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Sayın Vali Yardımcımız Zihni YILDIZHAN'ın başkanlığında Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Yabancıların sorunları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.
[Devamı]
İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ, İlimiz Koyulhisar İlçesinde Yapımı Tamamlanan 6 adet Afet Konutunda İncelemelerde Bulundu. 13 Aralık 2017
foto
İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ, İlimiz Koyulhisar ilçesinde yapımı tamamlanan 6 adet Afet Konutunda incelemelerde bulundu. Çalışmalara İyileştirme Şube Müdürü Ahmet ŞENYURT, İnşaat Teknikeri Cemal SİNCAR ve Elektrik Teknikeri Kenan Yusuf AYKOL katıldı.
[Devamı]
Geminbeli Tünelinde Çıkan Yangına Ekiplerimiz Tarafından Müdahale edildi 12 Aralık 2017
foto
Sivas Suşehri arasında yapımı devam eden Geminbeli Tünelinin 800. Metresinde Elektrik Trafosunun patlaması sonucu çıkan ve 13 işçinin dumandan etkilenerek hastanelere nakledildiği yangın Sivas AFAD ve İtfaiye Ekiplerinin Bağımsız Solunum Sistemi ve Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürücü ile yapılan müdahalenin ardından yangın an itibariyle kontrol altına alındı. İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ’nin koordine ettiği çalışmalara 8 Sivas AFAD Personeli katıldı.
[Devamı]
Müdürlüğümüze Ziyaret 07 Aralık 2017
foto
Türkiye İzcilik Federasyonu Sivas Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Üyeleri İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1516171819