İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SİVAS
Sivas Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Haberler

Müdürlüğümüze Ziyaret ... 30 Mart 2017
foto
Sivas İHH Acil Yardım Arama-Kurtarma Birimi Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz .
[Devamı]
İlçe İtfaiye Teşkilleri Denetimi Tamamlandı 27 Mart 2017
foto
İlimizdeki ve ilçelerimizdeki İtfaiye Teşkilleri ekli programa göre İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ tarafından denetlendi. Itfaiye Denetimi
[Devamı]
Müdürlüğümüze Ziyaret 27 Mart 2017
foto
Bayburt Üniversitesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tahsin ÜNLÜ Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz .
[Devamı]
Orman Haftası Etkinlikleri ... 24 Mart 2017
foto
Orman Haftası kapsamında Gürün Ulu Camiinde vatandaşlarımıza 800 adet sarı çam ağacı, 300 adet huş ağacı, 200 adet ceviz ağacı dağıtımı yapıldı. Dağıtıma Gürün Kaymakamı Fatih ÖZDEMİR , Gürün Belediye Başkanı Nami ÇİFTÇİ, Sivas AFAD İl Müdürü Nazif EKİNCİ ve daire amirleri katıldı . Ağaç dağıtımına vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi .
[Devamı]
SİVAS İLİ YABANCILAR KOMİSYONU 10. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23 Mart 2017
foto
İlimizde misafir edilen Yabancılar ile ilgili oluşturulan Yabancılar Komisyonu Onuncu toplantısını Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Sayın Vali Yardımcımız Yeliz YILDIZHAN'ın başkanlığında Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Yabancıların sorunları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.
[Devamı]
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET .... 10 Mart 2017
foto
Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezindeki faaliyete katılmak üzere Sivas'a gelen İstanbul Anadolu Dağcılık Kulübü üyeleri Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı müdürlüğümüz adına teşekkür ederiz .
[Devamı]
8 Mart Dünya Kadınlar Günü 08 Mart 2017
foto
8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle İl Müdürümüz Nazif EKİNCİ, müdürlüğümüzün bayan personeliyle bir araya geldi. Bayan personelimize çiçek takdim eden müdürümüz, personelimizin kadınlar gününü kutladı. Başta bayan personelimiz olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü müdürlüğümüz adına kutlarız.
[Devamı]
1 - 7 MART DEPREM HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA AFAD TANITIM STANDI AÇILDI 06 Mart 2017
foto
Halkımızın Afet Bilinci konusunda farkındalığını arttırmak için Sivas Primemall Alışveriş Merkezinde , Cumhuriyet Üniversitesi Afet Gönüllüsü gençlerimizle beraber AFAD tanıtımı yapılarak Afet Gönüllüsü kayıtları yapıldı . Broşürler ve Afişle bilgilendirmeler yapıldı. Halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıldı. Katkılarından dolayı Primemall Sivas alışveriş merkezi yetkilileri ve Afet Gönüllüsü gençlerimize teşekkür ederiz .
[Devamı]
1 -7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında Doğa Yürüyüşü gerçekleştirildi. 06 Mart 2017
foto
1 -7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas AFAD İl Müdürü Nazif EKİNCİ ve STK'ların katılımı ile Doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüş Kredi Yurtlar Kurumu önünden başlayarak Kardeşler tepesinde sona erdi . Burada katılımcılara kahvaltı verilerek etkinliğimiz tamamlanmıştır.
[Devamı]
" 1-7 MART DEPREM HAFTASI" ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA SİVAS AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜNCE YILDIZ DAĞINDA DÜZENLENEN KIŞ ARAMA KURTARMA TATBİKATI NEFESLERİ KESTİ.... 04 Mart 2017
foto
Tatbikata Sivas Valisi sayın Davut GÜL ve eşi Gülden GÜL Hanımefendi, Vali Yardımcıları Zihni YILDIZHAN, Yeliz YILDIZHAN, Mehmet Nebi KAYA, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet ÇİMEN, Çedaş Genel Müdürü Ahmet Sait AKBOĞA, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nazım YAKUT, KYK İl Müdürü Erdoğan TUNÇ, İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Tanzer ERDEM, Yakupoğlan Muhtarı Dursun KARATAŞ, diğer protokol üyeleri, SİVDAK üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Çığ Arama Kurtarma Tatbikatının ardından ekiplerimiz tarafından hazırlanan kardan İglo evler gezildi. Hatıra fotoğrafı ve öğle yemeğinin ardından program sona erdi.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1112131415